Biedrības «Integrācija Sabiedrībai»
Sociālās rehabilitācijas centrs «Ratnieki»

Biedrība ''Integrācija sabiedrībai'' realizē kompleksu sociālo riska grupu personu rehabilitācijas un iekļaušanas programmu – cilvēku, tai skaitā bijušo notiesāto, nosacīti notiesāto, alkoholiķu un narkomānu, cilvēku, kuri zaudējuši dzīves jēgu, kā arī no vardarbības un citiem noziegumiem cietušo personu iekļaušanu sabiedrības ekonomiskajā, sociālajā, kultūras un garīgajā dzīvē, īsteno izlīgumu (mediāciju) starp vainīgo un cietušo, apmāca sabiedrības pārstāvjus kļūt par mediatoriem. Biedrības struktūrvienībās cilvēki, kas ir nolēmuši mainīt savu dzīvi un kas ir gatavi strādāt ar sevi, saņemot kvalificētu speciālistu palīdzību, pakāpeniski maina domāšanas stereotipus, dzīves vērtības, iegūst jaunu paziņu loku, kļūst par sava likteņa veidotājiem, nevis paliek par apstākļu vergu. Darbs ar sociālā riska grupas personām notiek SRC Ratnieki, ko vada Jurijs Kapustins. Darbs ar noziegumu upuriem un meditācijas apmācība.

Ar 01.09.2018 Ratniekos uzsāk savu darbību pilotprojekts "Tēti atgriezies", kura mērķis ir atjaunot attiecības ar ģimeni, tuviniekiem.

 

Papildus par centru "Ratnieki" iespējams izlasīt portāla www.aprinkis.lv 2014.gada 4.novembra rakstā, ar kuru iespējams iepazīties šeit: http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/dzive-un-ticiba/item/21435-foto-socialas-rehabilitacijas-centrs-ratnieki-%E2%80%93-otra-iespeja, kā arī laikraksta "Diena" 2004.gada 8.jūlija rakstā "Ratnieki kā ceļš no nekurienes", ar kuru iespējams iepazīties šeit: http://www.diena.lv/arhivs/ratnieki-ka-cels-no-nekurienes-12063007.

Detalizēta informācija par organizāciju "Ratnieki" atrodama tās mājas lapā: Ratnieki.

Tāpat piedāvājam noskatīties 2016.gada 20.marta raidījumu "Saknes debesīs" ar Arņa Irbes personisko liecību: Saknes debesīs.

     

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .